Poule indeling Mannen

 

  poule H1 (10-01-2019)
  poule H2 (10-01-2019)
  poule H3 (09-01-2019)
  heeg
 vv Heeg   toss  zvv TOSS   franeker  sc Franeker zaterdag
  trynwalden
 vc Trynwalden   desweach  vv de Sweach   vijfje  drs Vijfje 2
  marum
 Futsal Marum   walde  sv de Wâlde    GRC  GRC Groningen
 warga  vv Warga   opende  vv Opende   vvdrachten  vv Drachten
 leovardia
 Leovardia 1   dtd  vv D.T.D.   lacfrisia  Futsal Frisia
  wardy  vv Wardy zaal   oeverzwaluwen  sv Oeverzwaluwen   berlikum  sc Berlikum
           
  poule H4 (04-01-2019)
  poule H5 (04-01-2019)
  poule H6 (04-01-2019)
  blija
 vv Blija   franeker  sc Franeker zondag   holwerd  vv Holwerd
  stiens  sc Stiens 1   zvf  Z.V.F.   amicitia  Amicitia VMC
  blauw wit  cvv Blauw Wit 34 veld   vvi  V.V.I.   blauw wit  cvv Blauw Wit 34 zaal
  dronrijp  vv Dronrijp   sss68  S.S.S. '68   tzum  vv Tzum
  rijperkerk  vv Rijperkerk   minnertsga  vv Minnertsga   futsal heerenveen  Futsal Heerenveen 1
  VVT  vv Twijzelerheide   cambuur  Futsal Cambuur '69   haskerland  zvv Haskerland
           
  poule H7 (07-01-2019)
  poule H8 (07-01-2019)
  poule H9 (08-01-2019)
 workum
 vv Workum veld   friesland  lvv Friesland veld    ouwe syl  vv Ouwe Syl
  exstudiantes  AS Exstudiantes   broekster boys  Broekster Boys zaal    stiens  sc Stiens 2
  ropta boys  vv Ropta Boys   workum  vv Workum zaal    ijvc  IJ.V.C
  goldenoldies  zvv Golden Oldies   arum  vv Arum    odv  O.D.V.
  futsal heerenveen  Futsal Heerenveen 2    bequickdokkum  Be Quick Dokkum    jubbega  vv Jubbega
  bolsward  sc Bolsward    wardy  vv Wardy veld    foarut  vv Foarût
           
  poule H10 (08-01-2019)
  poule H11 (09-01-2019)
  poule H12 (03-01-2019)
  venv68
 V en V '68   kollum  vv Kollum     VIOD  V.I.O.D. 2
  sleat  vv Sleat   bergum  vv Bergum     deinum  vv Deinum
  sparta nijkerk  Sparta Nijkerk   makkum  vv Makkum   avanti  zvv Avanti
  wispolia  Wispolia   sds  S.D.S.   stannaparochie  Sint Annaparochie
  flamingo  sc Flamingo 2   leekster eagles  Leekster Eagles 1   creil  vv Creil
  udiros  Udiros   puinhoop2  zvv Puinhoop United   leekster eagles  Leekster Eagles JO19
           
  poule H13 (09-01-2019)
  poule H14 (03-01-2019)
  poule H15 (03-01-2019)
  broekster boys
 Broekster Boys veld   leovardia  Leovaria 2     flamingo  fc Flamingo 1
   helpman  vv Helpman   waterpoortboys  Waterpoort Boys   scharnegoutum  vv Scharnegoutum '68
  friesland  lvv Friesland zaal   ons  ONS Sneek   veenwouden  sc Veenwouden
  readswart  vv Read Swart   marrum  vv Marrum     VIOD  V.I.O.D. 1
  birdaard  fc Birdaard   oosterlittens  vv Oosterlittens 1   herauten  de Herauten
  nicator  vv Nicator   wyckels hallum  Wykels Hallum   fcharlingen  fc Harlingen
           
  poule H16 (10-01-2019)        
  emmeloord
 sc Emmeloord        
   bequick1887  Be Quick 1887        
   ternaard  Ternaard        
  vijfje  drs Vijfje 1        
   vcr  V.C.R.        
  oosterlittens  vv Oosterlittens 2